O MNIE
Nazywam się Tomasz Felcyn i zapraszam Cię do świata pięknych i pełnych emocji zdjęć. Od wielu lat mam aparat zawsze pod ręką. Od kilku lat fotografia jest moją prawdziwą pasją. Nic nie daje mi tak wielkiej satysfakcji jak praca z modelem/modelką po drugiej stronie obiektywu. Każda sesja jest inna i do każdej sesji przygotowuję się indywidualnie i poświęcam na to sporo czasu. Na każdym zdjęciu staram się zatrzymać niepowtarzalnie piękno, naturalność i emocje, które pojawiają się w danej chwili. Zapraszam Cię serdecznie przed mój obiektyw.